YABANCI DİL KURSU

İNGİLİZCE KONUŞMAYA ÇOK YAKINSINIZ (UMENS)
YABANCI DİL KURSU

İNGİLİZCE DİL  KURSU

Uluslararası meslek enstitisünde ingilizce dil kurs programı başladı.
Kurs programına göre hafta içi hergün birebir veya grup eğitimleri yada tercihen uzaktan eğitim olarak alabileceğiniz ingilizce dil eğitimi için detaylı bilgiye 0 (312) 418 90 98 Numarasından veya https://ankaradoruk.com ulaşabilirsiniz

           NEDEN İNGİLİZCE ÖĞRENMELİYİZ??

 Tüm dünyada öğretilen yabancı diller arasında ilk sırayı alan dil tartışmasız Ingilizce‘dir. Ve yine birçok ülke eğitim programlarını hep daha etkin bir dil eğitimi verebilmek adına titizlikle belirler. Peki neden bu kadar ülke ve kurum İngilizce eğitimini bu kadar ciddiye alıyor? Neden İngilizce Öğrenmeliyiz? İşte başlıca sebepler:

1. Ingilizce en yaygın kullanılan yabancı dildir. Tüm dünyadan farklı insanlar bir araya geldiklerinde yine bu dili kullanarak anlaşırlar. Yeryüzünde neredeyse her 5 kişiden biri İngilizceyi konuşabilir veya anlayabilir. 

2. Artık pek çok sektörde İngilizceyi akıcı bilmemek büyük bir eksiklik olarak görülmektedir. Şirketler ve kurumlar birkaç dile hakim olan adayları tercih etmektedirler.

3. Diplomasinin, bilimin, turizmin ve gelişen teknolojinin ortak dilidir. Bu alanlarda da etkin olabilmek adına bu dile hakim olmak gerekmektedir

4. İngilizceyi bilen bir kişi birçok farklı ortamda ve ülkede çok rahatlıkla ve tercümansız anlaşabilmektedir. Ve daha özgüvenli bir şekilde hareket etmektedir.

5. İngilizce dünyada 53 ülkenin anadilidir. Ve birçok ülkenin ikinci olarak öğrettiği ilk yabancı dildir. 

6. Akıcı bir dil yabancı şirketlerde çalışma, yurtdışında görev alma ve yurtdışıyla iş yapmada size sayısız imkan sunar.

7. İngilizce eğlencelidir. İngilizce olarak hazırlanan kitapları, şarkıları, filmleri ve televizyon programlarını evinizin rahatlığında dinlenmek amacıyla bile değerlendirebilirsiniz. Eğlenirken dahi İngilizce çalışmış olmak gibi bir avantajı değerlendirmemek olmaz

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!