YABANCI DİL KURSU

DİL ÖĞRENMEK SİZİ KORKUTMASIN..
YABANCI DİL KURSU

İNGİLİZCE DİL  KURSU

Uluslararası meslek enstitisünde ingilizce dil kurs programı başladı.
Kurs programına göre hafta içi hergün birebir veya grup eğitimleri yada tercihen uzaktan eğitim olarak alabileceğiniz ingilizce dil eğitimi için detaylı bilgiye 0 (312) 418 90 98 Numarasından veya https://ankaradoruk.com ulaşabilirsiniz

İngilizce günümüzde pek çok ülkede ana dil olarak kullanılmakta ve konuşulmaktadır.İngilizce İngiltere kökenlidir.Sondan eklemeli bir dildir.

Dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında üçüncü sıradadır.

İngilizce öğrenmek birçok dile nazaran çok daha kolaydır.Örneğin Almanca veya Rusça öğrenmek İngilizce öğrenmekten çok daha zordur.Bu yüzden İngilizce dili Almanca ve Rusçadan çok daha kolay ve basittir.

Mesela Almanca dilinde her kelimenin bir artikeli vardır ve kelimeler mutlaka artikeller ile birlikte ezberlenmelidir.Ama İngilizcede böyle bir zorunluluk yoktur.

Örneğin, İngilizcede isimleri çoğul yapma kuralı çok basittir, kelimelerin sonuna -s takısı ekleriz ve kelimeyi çoğul yapmış oluruz ancak Almancada bu şekilde verilebilecek çok genel bir kural yoktur.Almancada hemen her kelimenin tekili ile çoğulu farklıdır.Böyle basit bir kural yoktur.Bazı kuralları vardır ancak onları çok iyi Almanca bilenler uygulayabilirler.

Daha birçok açıdan İngilizce dilini öğrenmek, Almanca ve Rusça gibi dilleri öğrenmekten çok çok daha kolaydır.

 
 
 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!