YAŞAM KOÇU KURSU

HAYATINIZA YÖN VERİN...
YAŞAM KOÇU KURSU

YAŞAM KOÇU KURSU

Uluslararası meslek enstitisünde Yaşam koçu eğitimi başladı.
Kurs programına göre hafta içi hergün birebir veya grup eğitimleri yada tercihen uzaktan eğitim olarak alabileceğiniz Yaşam koçu eğitimi için detaylı bilgiye 0 (312) 418 90 98 Numarasından veya https://ankaradoruk.com ulaşabilirsiniz.

İnsanlar bazı şeyleri değiştirmek, hedeflerine ulaşmak, kitap yazmak, sağlıklı bir vücuda sahip olmak, işlerinde daha etkin olabilmek, özel yaşamlarında ve ilişkilerinde denge yaratmak, her yönden çok daha kaliteli bir hayatı oluşturmak için koçluk almayı seçiyorlar. İşte, Yaşam koçu ne yapar? Kimler koçluk alabilir?

 

Yaşam Koçluğu bütün dünyada herkesin aşina olduğu ve sürekli büyüyen bir meslek haline geldi.

Yaşam Koçluğuna büyük bir talep var.

Koçların farklı toplumsal yapılar ve ilgi alanlarına göre uzmanlaşmasıyla koçluk her yaş, cinsiyet, meslek ve yapıya cevap verir hale geldi.

İş dünyasında, eğitimde, ilişkilerde koçluğun önemli bir şekilde yer aldığını görüyoruz.

Artık doğum koçluğu, siyaset koçluğu, nefes koçluğu, ilişki, aşk ve cazibe koçluğu, kurumsal koçluk, performans koçluğu gibi birçok koçluk dalında çalışan yaşam koçu var.

Başlangıçta Koç kelimesi sadece bireysel koçlara yönelik kullanılırken günümüzde koçluk hizmeti veren danışmanlık şirketleri görebiliyoruz.

Koçluktan, siyasi liderlerin ve CEO’larında faydalandığını ve ekiplerine de koçluk aldırdıklarını biliyoruz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!