WORDPRESS EĞİTİMİ

YAPABİLECEKLERİNİZİN SINIRI YOK...
WORDPRESS EĞİTİMİ

WORDPRESS  KURSU

Uluslararası meslek enstitisünde wordpress kurs programı başladı.
Kurs programına göre hafta içi hergün birebir veya grup eğitimleri yada tercihen uzaktan eğitim olarak alabileceğiniz wordpress eğitimi için detaylı bilgiye 0 (312) 418 90 98   Numarasından veya https://ankaradoruk.com ulaşabilirsiniz 

      WORDPRESS İLE NELER YAPILIR ???

WordPress'in ilk yapım amacı blog siteler oluşturmak isteyenler için basit ve kullanışlı bir php sistem oluşturmaktı. Kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi ve talep görünce wordpress.com sitesi ile verilen blog hizmeti daha farklı bir alana yönlenmiş ve wordpress.org hayata geçmiştir. Webmasterlar wordpress.org aracılığı ile şimdi dünyanın her yerinde kullanılan bu sistemi indirerek içerisine istedikleri temayı yükleyip kolay bir şekilde içeriklerini yayınlayabilmektedir.

Tüm bu aşamalardan sonra elbette ücretsiz wordpress temalar artık yetersiz gelmeye başlamış ve profesyonel tema yapımı gelişmeye başlamıştır. Gelişim süreci kısaca böyle olan wordpress, şimdi dünyaca bilinen bir php yazılım haline gelmiştir. Hal böyle olunca insanlar hiç durmamış ve sürekli wordpress tema geliştirmeye devam etmiştir.

İşte bu wordpress yapımcılarından birisi de theWP.cpom.tr'dir. THEWP tarafından üretilen wordpress temalar arasında blog temasından tutunda, kurumsal tema, ürün teması, portal teması ve haber teması olmak üzere bir çok kategoride tema bulunmaktadır. Bugünkü konumuzda bu temalar arasında yer alan haber teması için yazar ve editör ekleme nasıl eklendiğini anlatmak. Hemen konuya geçelim.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!